Prenájom nehnuteľnosti

Zverte prenájom svojej nehnuteľnosti do našich rúk. Získate veľkú úsporu času. Budeme pracovať rýchlo a efektívne tak, aby sme pre Vás našli vhodného nájomcu, ktorého pred podpisom zmluvy preveríme. Navyše pre vás poskytujeme komplexnú starostlivosť počas celej doby prenájmu.

Odmena realitnej kancelárie

Odmena za sprostredkovanie prenájmu zo strany prenajímateľa je vo výške 1 mesačného nájmu /bez energií/ + DPH.

1. Správne nastavenie ceny

2. Profesionálne fotenie a home staging

3. Marketingová podpora

4. Preverenie záujemcu

5. Právny servis aj po uzavretí obchodu

5 dôvodov prečo spolupracovať s DAHLEH

Výber správnej realitnej kancelárie je kľúč k úspešnému obchodu. U nás nájdete ľudský a zároveň profesionálny prístup. Váš maklér vám bude k dispozícii aj po uskutočnení obchodu a bude vás zastupovať na trhu vo váš prospech.

Naše know-how a dlhoročná znalosť trhu v oblastí realít nám umožňujú pracovať efektívne a vytvárať vysokú pridanú hodnotu nehnuteľnosti. Vďaka tomu ušetríte svoj drahocenný čas a zároveň maximalizujete zisk z transakcie.

Máme transparentný a férový prístup – presne viete, koľko zaplatíte a čo za to dostanete. Dôležitý ukazovateľ pri výbere správneho partnera je pomer cena a kvalita. Rozsah našich služieb je nadštandardný a zahŕňa všetky poplatky spojené s transakciou. Preto vás už žiadny nečakaný výdavok neprekvapí.

Zabezpečíme pre vás bezpečnú transakciu s dôrazom na vašu ochranu. Po právnej stránke, ale aj tej obchodnej – tak, aby sme sa vyhli možným rizikám. Preveríme reálne možnosti financovania a bonitu kupujúceho.

1. Vyplňte kontaktný formulár alebo nám zavolajte

2. Spoločne obhliadneme nehnuteľnosť a nastavíme cenu

3. Podpíšeme sprostredkovateľskú zmluvu o prenájme

4. Fotenie nehnuteľnosti a príprava predajnej stratégie

5. Spustenie inzercie

6. Obhliadky so záujemcami

7. Výber a preverenie vhodného záujemcu

8. Podpis nájomnej zmluvy

9. Úhrada nájomného a zábezpeky

10. Odovzdanie nehnuteľnosti nájomcovi

DAHLEH nie je len realitnou kanceláriou, ale vašim spoľahlivým partnerom. Náš záväzok je získať pre vás maximálny možný zisk z prenájmu nehnuteľnosti. V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať.

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme

    Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

    Chcete prenajať nehnuteľnosť?