Predaj nehnuteľnosti

Predaj nehnuteľností prostredníctvom realitnej kancelárie DAHLEH sa Vám skutočne vyplatí. Naša fixná odmena zabezpečujúca absolútnu transparentnosť nákladov vás uchráni od nepríjemných prekvapení. Orientujeme sa na férové ceny, vďaka čomu sú naše služby dostupné širokej verejnosti.

Odmena realitnej kancelárie

4.800 EUR s DPH / predajná cena do 200.000 EUR /
7.200 EUR s DPH / 200.000 – 400.000 EUR /
9.600 EUR s DPH / 400.000 – 800.000 EUR /
15.000 EUR s DPH / 800.000 – 1.200 000 EUR /
individuálne / nad 1.200.000 EUR /

1. Nevyhnutné poplatky za zrýchlený vklad vlastníckeho práva

2. Overenie podpisov

3. Notárska úschova/ vinkulácia

4. Marketingový mix na podporu predaja

5. Najvýhodnejšie financovanie na trhu

6. Bezpečný právny servis na vašu ochranu

Naša odmena zahŕňa aj cenovú analýzu s vhodnou stratégiou predaja, profesionálne fotenie a 3D pôdorys, vizualizáciu od architekta alebo 3D obhliadku.

Ďalším bonusom pre kupujúceho je predloženie LV na právne účely pred podpisom zmluvy. V prípade využita nášho hypo-špecialistu získate vypracovanie znaleckého posudku na naše náklady a uhradíme poplatok za vklad záložného práva do katastra.

5 dôvodov prečo spolupracovať s DAHLEH

Výber správnej realitnej kancelárie je kľúč k úspešnému obchodu. U nás nájdete ľudský a zároveň profesionálny prístup. Váš maklér vám bude k dispozícii aj po uskutočnení obchodu a bude vás zastupovať na trhu vo váš prospech.

Naše know-how a dlhoročná znalosť trhu v oblastí realít nám umožňujú pracovať efektívne a vytvárať vysokú pridanú hodnotu nehnuteľnosti. Vďaka tomu ušetríte svoj drahocenný čas a zároveň maximalizujete zisk z transakcie.

Máme transparentný a férový prístup – presne viete, koľko zaplatíte a čo za to dostanete. Dôležitý ukazovateľ pri výbere správneho partnera je pomer cena a kvalita. Rozsah našich služieb je nadštandardný a zahŕňa všetky poplatky spojené s transakciou. Preto vás už žiadny nečakaný výdavok neprekvapí.

Zabezpečíme pre vás bezpečnú transakciu s dôrazom na vašu ochranu. Po právnej stránke, ale aj tej obchodnej – tak, aby sme sa vyhli možným rizikám. Preveríme reálne možnosti financovania a bonitu kupujúceho.

1. Vyplňte kontaktný formulár alebo nám zavolajte

2. Spoločne obhliadneme nehnuteľnosť a nastavíme cenu

3. Podpíšeme výhradnú sprostredkovateľskú zmluvu

4. Fotenie nehnuteľnosti a príprava predajnej stratégie

5. Oslovenie klientov a spustenie inzercie

6. Obhliadky so záujemcami

7. Nájdenie kupujúceho a podpis rezervačnej zmluvy

8. Zabezpečíme výhodné financovanie

9. Podpis kúpnej zmluvy a úhrada ceny na váš účet

10. Odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu

DAHLEH nie je len realitnou kanceláriou, ale vašim spoľahlivým partnerom. Náš záväzok je získať pre vás maximálny možný zisk z predaja nehnuteľnosti. V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať.

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme

    Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

    Chcete predať nehnuteľnosť?